DÁRKY PRO ŽENY V OSTRAVĚ - JAHODOVÁ KYTICE Č.6

jahody bez čokolády, jahody v krémové bílé belgické čokoládě

Dárek z lásky?Dárek k narozeninám či svátku?

Hledáte tzv. best dárky v Ostravě? Dárek pro ženu? Red and white,tedy kombinace červené a bílé dělá z této kytice ideální dárek pro ženu jako dárek z lásky,ale i jako dárek k narozeninám a k jiné příležitosti.

Dárek pro ženu 40+ nebo dárek k 60 narozeninám pro ženu?Voňavý dárek k 50 pro ženu rozzáří oči každé dámy a každého věku.Bílá belgická čokoláda je výjimečná svoji krémovou chutí a oslavenkyně jí bude milovat.

Svatební tabule v Ostravě? Sweet bar v Ostravě? Ovocná dekorace na svatební tabuli jedině od jablenky.Na kvalitě záleží.

  • Ostré fotkografie
  • Retina display vás nezaskočí
  • Špičkové výsledky při tisku
  • Splnuji nároky fotobanek
tu chci

Objednat kytici z ovoce jako originální dárek?

  • Objednávejte výhradně přes objednávkový formulář (tlačítko vpravo na této stránce). Objednávkový formulář je nezávazný a představuje počáteční kontaktování poskytovatele potencionálním zákazníkem.Poptávka není závaznou objednávkou služby/zboží
  • Vyčkejte prosím na naše potvrzení. Pokud zašlete poptávku do 12 hodin v pracovních dnech,odpovíme vám ještě v ten samý den do večera. V případě pozdějšího zaslání vám potvrdíme poptávku nejpozději do druhého dne na váš email uvedený v objednávce
  • Objednávky přijímáme nejpozději 2dny předem do 16:00 hodiny jen v pracovních dnech od pondělí do pátku. Na poptávky došlé o víkendech a státních svátcích odpovíme v první pracovní den 
  • Tvoříme pouze originál,žádná ovocná květina není a díky ruční práci ani nemůže být stejná či shodná,byť se zdá,že jsou na první pohled stejné.Nádoba kytice se může od obrázku lišit například barvou, materiálem či tvarem.Každá květina obsahuje stejné ovoce,ale může se mírně lišit například velikostí ovoce.A právě v tom spočívá skutečné kouzlo ruční výroby, protože každá ovocná kytice je originál.

Výrobek obsahuje mimo ovoce nejedlé součásti a dekorace (špejle,párátka,plast,salát nebo látkové ozdoby).Není tak vhodný pro děti z důvodu nejedlých součástí.V tomto případě kozumace ovoce jen pod dohledem dospělé osoby.Počítejte prosím s tím,že nádoba kytice se může od obrázku lišit například barvou, materiálem či tvarem (košíček,květináč).V ceně kytice je vždy i dárkové zabalení do celofánu se stuhou.Na přání zákazníka můžeme zdarma dodat ke kytici mini dárkovou kartičku s ručně vepsaným textem vašeho přání či vzkazu.