DORTY K NAROZENINÁM V OSTRAVĚ? KYTICE Č.7

mochyně, jahody, ananas,hrozno, bílé čoko mašličky, tmavá belgická čokoláda,zdobení bílou belgickou čokoládou, 

Kytice z ovoce jako zdravější alternativa dortu

Kytice,kde obdarovaný najde nejen čerstvé jahody,ale i jahody máčené v nejjemnější belgické tmavé čokoládě. A to není vše.

V této kytici z ovoce jsou i další lahodné kousky ovoce. Nejen díky ovoci, ale i designu kytice se jedná o jednu z nejoblíbenějších kytic u jablenky.

Dárek pro děti? Rodiče u nás touto kyticí nahrazují dorty. Kytice Je tak zdravější alternativou dortů.

Tuto kytici číslo 7 milují jako dárek všichni oslavenci a je tak ideální pro děti,rodiče,babičku i dědu nebo pro kolegy a přátele.

  • Ostré fotkografie
  • Retina display vás nezaskočí
  • Špičkové výsledky při tisku
  • Splnuji nároky fotobanek
tu chci

Objednat kytici z ovoce jako dárek?

  • Objednávejte výhradně přes objednávkový formulář (tlačítko vpravo na této stránce). Objednávkový formulář je nezávazný a představuje počáteční kontaktování poskytovatele potencionálním zákazníkem.Poptávka není závaznou objednávkou služby/zboží
  • Vyčkejte prosím na naše potvrzení. Pokud zašlete poptávku do 12 hodin v pracovních dnech,odpovíme vám ještě v ten samý den do večera. V případě pozdějšího zaslání vám potvrdíme poptávku nejpozději do druhého dne na váš email uvedený v objednávce
  • Objednávky přijímáme nejpozději 2dny předem do 16:00 hodiny jen v pracovních dnech od pondělí do pátku. Na poptávky došlé o víkendech a státních svátcích odpovíme v první pracovní den 
  • Tvoříme pouze originál,žádná ovocná květina není a díky ruční práci ani nemůže být stejná či shodná,byť se zdá,že jsou na první pohled stejné.Nádoba kytice se může od obrázku lišit například barvou, materiálem či tvarem.Každá květina obsahuje stejné ovoce,ale může se mírně lišit například velikostí ovoce.A právě v tom spočívá skutečné kouzlo ruční výroby, protože každá ovocná kytice je originál.

Výrobek obsahuje mimo ovoce nejedlé součásti a dekorace (špejle,párátka,plast,salát nebo látkové ozdoby).Není tak vhodný pro děti z důvodu nejedlých součástí.V tomto případě kozumace ovoce jen pod dohledem dospělé osoby.Počítejte prosím s tím,že nádoba kytice se může od obrázku lišit například barvou, materiálem či tvarem (košíček,květináč).V ceně kytice je vždy i dárkové zabalení do celofánu se stuhou.Na přání zákazníka můžeme zdarma dodat ke kytici mini dárkovou kartičku s ručně vepsaným textem vašeho přání či vzkazu.