JABLENKA.cz

Jsme malá rodinná firma,která se specializuje na přípravu speciálních dárků s rozvozem v Ostravě a blízkém okolí. Připravujeme ovocné kytice a čokoládové kytice,které si naši zákazníci oblíbili a stále se k nám vracejí,aby dělali radost dalším a dalším přátelům, rodině a kolegům v práci. 

Lenka

Kytici z ovoce a čokolády nejen pro vás a vaše blízké osobně s péčí připraví,ale i dárkově zabalí. Lenka má vášeň pro dokonalost, vášeň pro kvalitu.

prostě detail a dokonalost v provedení každé zakázky

Cílem Lenky je rozdávat radost,požitek a spokojenost vám,zákazníkům a vašim blízkým prostřednictvím originálního,ručně připraveného dárku v podobě ovocné kytice.

 

Marcel

vám bezpečně doručí dárek až k vám domů nebo do práce v Ostravě,po domluvě i do okolí dle rozvozové mapy.

Nejste z Ostravy,ale rádi byste nechali doručit dárek v podobě ovocné kytice vašim blízkým v Ostravě?Pro Marcela žádný problém.Dárkovou kytici doručí vašim jménem přímo obdarovanému či oslavenci do bytu či zaměstnání. Co pro vás znamená,že doručení provede osobně přímo Marcel?

  • naštvaný kurýr
  • neochotný kurýr

Co z toho,když posíláte krásný a netradiční dárek ve formě ovocné kytice,ale dárek vašim blízkým domů doručí neuctivý kurýr s kyselým obličejem...Slušné chování buď to člověk v sobě má nebo nemá. To se nedá jen tak naučit.

Vy si potřebujete být jisti,že člověk,který váš dárek doručuje má rád lidi,
rád s nimi komunikuje a miluje svoji práci. 

Proto Marcel sám rozváží vaše dárky a sám je doručuje do rukou obdarovaného či oslavence.Vždy tak, aby překvapení zůstalo opravdu překvapením do poslední chvíle.